Запрошуємо взяти участь у Круглому столі на тему: «Удосконалення митних процедур: на шляху спрощення та забезпечення прозорості» 19.05.2016 у м.Києві

Шановні члени ІФООПРО!

Виконавча дирекція ІФООПРО висловлює Вам свою повагу та інформує про те, що 19 травня 2016 року (четвер) у м.Києві відбудеться Круглий стіл на тему: «Удосконалення митних процедур: на шляху спрощення та забезпечення прозорості».
Метою засідання є обговорення пропозицій ділової спільноти щодо формування належних умов для цивілізованого переміщення товарів через митний кордон, спрощення порядку митних процедур з урахуванням міжнародного досвіду, боротьби з корупцією на митниці, що сприятиме детінізації бізнесу та створенню сприятливих передумов для відновлення економіки.
В рамках реалізації положень Меморандуму про партнерство та співробітництво між Антикризовою радою громадських організацій України та Державною фіскальною службою України заплановано участь у заході керівництва ДФСУ.
Круглий стіл відбудеться за адресою: м. Київ, вул. Хрещатик, 34, УСПП, конференц-зал (3-й поверх).
Початок роботи – 12:00. Реєстрація учасників – з 11:30.

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Круглого стола.

Звертаємо Вашу увагу, що попередня реєстрація участі є обов’язковою.

Відомості про участь (П.І.П., посада, контактний телефон чи e-mail), а також можливі питання та пропозиції щодо митної проблематики просимо надати до 10:00 18 травня 2016 року e-mail: ed@uspp.org.ua . Копію обов’язково надіслати на нашу адресу: office@ifoopro.if.ua
Довідки за тел. 044 270-68-26.