Запрошення на участь у в Другому українсько-литовському бізнес-форумі в рамках візиту Президента Литви до України

Шановні члени ІФООПРО!

Інформуємо Вас, що 12 грудня 2016 року відбудеться візит Президента Литовської Республіки Далі Грібаускайте до України, в рамках якого заплановано проведення Другого українсько-литовського економічного форуму.
Форум буде організовано в приміщенні Торгово-промислової палати України за адресою: вул. Велика Житомирська, 33, виставковий зал.
Початок форуму о 10.00. Початок реєстрації о 9.00.
У форумі візьмуть участь президенти України і Литви, представники урядів, бізнес-асоціацій, експерти-економісти, бізнес-кола обох країн.
Учасники форуму матимуть змогу обговорити стан українсько-литовського торговельно-економічного та інвестиційного співробітництва, аналіз проблемних питань, переваг та недоліків ведення бізнесу на ринках України та Литви, перспективні взаємовигідні форми подальшої спільної роботи, у тому числі створення спільних підприємств, роботу у вільних економічних зонах та індустріальних парках тощо.
Крім того, в рамках форуму будуть проведені такі тематичні секції:
– Екологія та енергозбереження
– Перший рік після підписання угоди щодо вільної торгівлі з ЄС
– Інвестиції і розвиток бізнесу
Запрошуємо Вас взятии участь в Другому українсько-литовському бізнес-форумі в рамках візиту Президента Литви до України, і, в разі зацікавленості, просимо не пізніше 06 грудня 2016 року підтвердити участь, надіславши заповнену анкету, що додається на E-mail: ved3@uspp.org.ua та обов’язково на адресу Виконавчої дирекції ІФООПРО – office@ifoopro.if.ua
Звертаємо увагу, що у зв’язку з вимогами безпеки всі учасники обов’язово повинні мати з собою паспорт.
Контактна інформація: тел. 0(44) 536-96-42, тел./факс: 0(44)278-29-81,
Контактна особа: Куцева Світлана Геннадіївна.

анкета для участі у форумі

програма українсько-литовського форуму

 

З повагою,

Виконавча дирекція ІФООПРО