Увага!!! Затверджено план комплексних перевірок на 2018 рік

Увага!!!

Затверджено план комплексних перевірок на 2018 рік

До Плану комплексних планових заходів державного нагляду (контролю) на 2018 рік увійшло понад 27 тисяч компаній різних форм власності, з різних секторів економіки та з різними ступенями ризику

Наказом Державної регуляторної служби України від 16.11.2017 р. №139 затверджено План здійснення комплексних заходів державного нагляду (контролю) на 2018 рік.
Нагадуємо, що згідно зі ст. 5 Закону №877 підставою для проведення комплексного планового заходу державного нагляду (контролю) щодо суб’єкта господарювання є внесення одного й того самого суб’єкта господарювання до планів здійснення заходів державного нагляду (контролю) різних органів державного нагляду (контролю).
Такий комплексний плановий захід проводиться один раз на рік, а усі контролюючі органи, які запланували перевірити даного суб’єкта господарювання, можуть його перевірити виключно у строки, встановлені Планом здійснення комплексних заходів державного нагляду (контролю) на 2018 рік.
Звертаємо увагу: План не стосується перевірок фіскальною службою, а лише перевірок органів державного нагляду (ДФС до таких органів не належить).

Дізнатися, кого планують перевірити у 2018 році можна тут (завантажити, у форматі pdf) >>https://news.dtkt.ua/…/Plan-zdijsnennya-kompleksnyh-zahodiv…

Загалом до Плану комплексних перевірок на 2018 рік увійшло 27 171 компаній різних форм власності, з різних секторів економіки та з різними ступенями ризику. Зауважимо, що це на 21 тисячу менше, ніж було передбачено у Плані перевірок на 2017 рік (48 388 компаній).
Нагадаємо, що Держрегуляторна служба спільно з Мінекономрозвитку та за підтримки Офісу ефективного регулювання (BRDO) запустила пілотний модуль планування заходів державного нагляду (контролю) ІАС ДНК.
Таким чином, перевірити, чи включено конкретного суб’єкта господарювання до проекту Плану здійснення комплексних заходів державного нагляду (контролю) на 2018 рік, можна безкоштовно та без реєстрації на сайті пілотного модуля планування заходів державного нагляду (контролю) ІАС ДНК (http://ias.brdo.com.ua).
Пошук можливий за назвою суб’єкта господарювання або за його кодом ЄДРПОУ. Докладніше про це тут>> https://news.dtkt.ua/law/inspections/45746