Увага! Запрошення на українсько-туніський бізнес-форум

Шановні члени організації ІФООПРО!

Інформуємо Вас, що на 24-27 травня 2017 року заплановано візит делегації Українського союзу промисловців і підприємців (УСПП) до Тунісу.

Під час візиту відбудеться українсько-туніський бізнес-форум, організований спільно з Туніським Союзом промисловості, торгівлі та традиційних ремесел (UTICA), на якому, зокрема, буде підписано меморандум про створення українсько-туніської ділової ради.

Туніська сторона разом з Посольством України в Тунісі висловила готовність надати сприяння в організації зустрічей української бізнес-делегації з членами уряду Республіки Туніс, зокрема, Міністром промисловості та торгівлі Тунісу, Міністром сільського господарства, видних ресурсів та морського рибальства та Міністром транспорту. Крім того, для членів делегації будуть організовані візити до підприємств, зістрічі з керівництвом супермаркетів та роздрібних торгових мереж.

В процесі підготовки до Українсько-туніського бізнес-форуму слід виходити з того, що Туніс зацікавлений у розвитку торговельно-економічного співробітництва з Україною в таких напрямках:

Імпорт з України: продукція сільського господарства (закупівля зернових), металургія (закупівля металопродукції), відновлювана енергетика (будівництво в Тунісі об’єктів відновлюваної енергетики), харчова промисловість, машинобудування (закупівля сільськогосподарського обладнання), інформаційні технології.

Експорт в Україну: продукція легкої промисловості, фосфати, оливкова олія, цитрусові, фініки, продукція хімічної промисловості (добрива, ліки).

При цьому туніська сторона зацікавлена у збуті української продукції на ринках держав африканського континенту, зокрема, Лівії, Малі, Буркіна Фасо, Чаду та ін..

Запрошуємо Вас взяти участь у візиті до Тунісу, і, в разі зацікавленості, просимо, не пізніше 17 травня 2017 року зареєструватись  для участі, надіславши заповнену анкету, що додається  Анкета члена делегації УСПП до Тунісу (2) на поштову адресу контактної особи з організації заходу Куцева Світлана Геннадіївна 0445369642; e-mail: ved3@uspp.org.ua  а також відправити на е-mail ІФООПРО – office@ifoopro.if.ua.

Програма візиту до Тунісу (2)