Увага! Запрошення на форум до Угорщини!

Шановні члени ІФООПРО!

Повідомляємо Вас про те, що 25 листопада 2016 року в м. Дебрецен, Угорщина під патронатом та за участі Прем’єр-міністра Угорщини Віктора Орбана та Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана відбудеться Угорсько-український бізнес-форум. Запрошуємо Вас взяти участь у цьому унікальному заході.

Даний Форум проходитиме на найвищому рівні, де обидві країни представлятимуть члени уряду та представники сотень провідних підприємств Угорщини та України. Форум покликаний стати не тільки місцем для обговорення потенціалу та інвестиційних можливостей українського та угорського ринків, але й чудовою платформою для встановлення прямих бізнес контактів.

Програму Форуму складатимуть 5 панельних дискусій з наступних галузей:
 Аграрний сектор та харчова промисловість
 Фармацевтика
 Промисловість
 Транспорт, логістика та туризм
 Енергетика та енергоефективність

Окрім високих державних посадовців, мерії міста Дебрецен, представників торгово-промислових палат, у заході візьмуть участь представники понад 100 провідних угорських компаній. Нижче надаємо перелік компаній, що планують свою участь у заході, але звертаємо вашу увагу на те, що реєстрація угорських компаній ще триває, тому кожна галузь буде представлена широким колом компаній.

Харчову промисловість представлять такі лідери галузі, як Cerbona (виробник хлібобулочних та кондитерських продуктів), Hungrana (компанія з обробки кукурудзи та виробництва ізоцукру, крохмалу та біоетанолу), Szegebi Paprika zrt (виробник приправ, консервації) та інші.

Сільське господарство та аграрний сектор представлятиме провідна група компаній Угорщини Bonfarm (група, що представляє тваринництво, рослинництво, садівництво та насінництво), а також Master Good Group (лідер на ринку птахівництва та добрив Угорщини).

Фармацевтику представлять компанії з угорським капіталом, такі як Hungaropharma, Phoenix Pharma, Beres Gyogyszergyar Pharma, а також угорські представництва світових лідерів фармацевтики, такі як Sanofi Aventis та Richter Gedeon.

Пакувальну галузь Угорщини буде презентувати Угорська асоціація пакування та вантажообробки (CSAOSZ). Серед компаній-учасників цієї асоціації – такі виробники, як Coveris Rigid Hungary Effect Kft (компанія, що входить до складу концерну Coveris, є одним зі світових лідерів з виробництва твердої упаковки для харчової промисловості та сфери споживацьких послуг; нараховує 21 виробничу потужність у 14 країнах світу) та Nefab Packaging Hungary Kft (компанія, що входить до складу групи Nefab Packaging – світового лідера промислового пакування для сфери телекомунікацій, аерокосмічної промисловості, охорони здоров’я та транспорту).

Транспортну сферу представлять компанії члени Угорської асоціації виробників автозапчастин (MAJOSZ) та Угорської асоціації автомобільної промисловості (MAGE). Серед лідерів цієї галузі можна визначити таких виробників, як RÁBA Járműipari Holding Nyrt (найбільша компанія-виробник запчастин Угорщини, прибуток з продажів якої за 2015 рік склав 149 млн євро), IKARUS (відомий виробник автобусів), VIDEOTON (одна з найбільших промислових груп Угорщини, що виробляє електронні компоненти; виробничі потужності також розміщені в Україні (Мукачеве).

Також інформуємо вас про те, що організаторами буде надане окреме приміщення для представлення продукції компаній-учасників. Якщо ви зацікавлені у розміщенні екземплярів вашої продукції, банерів, рекламних чи будь-яких інших маркетингових матеріалів ваших компаній, обов’язково зазначте це у реєстраційній формі. Зверніть увагу, що всю продукцію необхідно транспортувати до 12.11.2016 до Закарпатської області (точну адресу буде надано пізніше). Угорська сторона бере на себе зобов’язання доставити виставкові матеріали до м. Дебрецен.

Для підтвердження участі у заході необхідно заповнити реєстраційну форму та надіслати до 16.11.2016 на електронну адресу: yuliya.makasheva@uspp.org.ua. та на адресу нашої організації office@ifoopro.if.ua

ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ:

Участь у заході є безкоштовною.

Мови заходу: українська / угорська (синхронний переклад).
Якщо під час заходу у вас виникне потреба у перекладі (наприклад, під час індивідуальних зустрічей з угорськими компаніями), до ваших послуг будуть 2 перекладача з угорської мови на українську/російську.

Кожен учасник Форуму повинен мати діючу шенгенську візу. УСПП надає візову підтримку тим учасникам, яким необхідно оформити одноразову короткострокову візу для участі у заході. Для цього до 11.11.2016 необхідно направити запит на візову підтримку за електронною адресою yuliya.makasheva@uspp.org.ua із копією закордонного паспорту учасника Форуму.

Реєстраційна форма, програма форуму  та інформація щодо проїзду та проживання розміщені нижче

реєстраційна форма учасника

інформація про проїзд та проживання

програма форуму