Увага! Українська бізнес-місія до Словенії!

З метою активізації двостороннього співробітництва між ТПП України та Господарчою палатою Словенії у період 22-25 травня 2017р. буде організовано українську бізнес-місію до Словенії.
У структурі українського експорту до Словенії значне місце посідає деревината вироби з неї, металовироби, залізничні локомотиви, продукти неорганічної хімії. Словенія, в свою чергу, традиційно постачає на український ринок фармацевтичну продукцію, котли, електричне обладнання, вироби легкої промисловості, продукти харчування.
Участь у бізнес-місії дозволить представникам українського бізнесу встановити прямі ділові контакти, налагодити взаємовигідні коопераційні зв’язки, отримати актуальну інформацію про ситуацію на цікавих для них словенських ринках, ознайомитись з досвідом виходу Словенії на ринки ЄС.
Господарча палата Словенії як партнер із словенської сторони бере на себе витрати на оренду приміщень для проведення бізнес-форуму, рекламу заходу, запрошення словенських учасників з урахуванням профілів та побажань українських компаній.
Згідно попереднього кошторису орієнтовна вартість всіх витрат складає 1100-1200 євро на 1 учасника.
У разі зацікавленості, просимо, не пізніше 11 травня 2017 року зареєструватись для участі, надіславши заповнену анкету, що додається Словенія_Анкета учасника на поштову адресу e-mail: ved3@uspp.org.ua а також відправити на е-mail ІФООПРО – office@ifoopro.if.ua.