Увага! Стартувала третя хвиля ґрантів від “Теплого міста” для бізнесу!

У четвер 25 серпня, на Шевченка 3, розповіли про особливості третього конкурсу програми “Міські ґранти” від платформи “Тепле місто”.

Програма “Міські ґранти” – це підтримка прогресивних міських ініціатив, переможці якої отримують часткове або повне фінансування власного проекту та організаційну підтримку. Це гарна можливість для активних громадян реалізувати свої мрії щодо покращення якості життя в Івано-Франківську.

Цього разу організатори збільшили загальний бюджет конкурсу до 60 тисяч гривень і максимальне фінансування одного проекту – 15 тисяч. Подавати заявки можна з 25 серпня до 25 вересня. Термін для реалізації проектів – 3 місяці.

“На другій хвилі була більша кількість заявок та зросла якість проектів. Це важливий індикатор успіху програми, тому ми очікуємо від третього конкурсу ще більше цікавих нестандартних ініціатив, які будуть мати соціальний вплив”, – говорить співзасновник платформи “Тепле місто” Юрій Филюк.

До участі в конкурсі приймають тільки ті проекти, які відповідають таким тематичним напрямам – міський простір, сучасне мистецтво, гарячий спорт, стала мобільність, екологія та енергоефективність, прогресивна освіта, розвиток прогресивного підприємництва. Один проект може відповідати кільком пріоритетам.

За словами координатора програми Ярини Мельник, важливо, щоб учасники розумілись в обраній темі для проекту.

“Часто буває таке, що ідея класна, але під час її реалізації у переможців ґранту виникають проблеми. Також ми радимо детально і чітко розписати проект, щоб ви змогли показати конкурсній комісії його доцільність”, – говорить Ярина Мельник.

Розгорнутішу інформацію про умови конкурсу можна дізнатись на стайті “Теплого міста” – http://warm.if.ua/uk або на сторінці у фейсбуці –https://m.facebook.com/warmifua/ Також на сайті є аплікаційна форма для учаників та контакти координаторів. Заявку потрібно надсилати на адресу: grants@warm.if.ua

Джерело: briz.if.ua