Увага! Семінар-практикум у Баварії!

Інформуємо, що у період  22.10 – 27.10. 2017 р. спільно з баварською компанією TUM-Tech GmbH, що спеціалізується на трансфері технологій та інноваційному консалтингу, та Баварським Державним Товариством з міжнародної економічної кооперації «Bayern International» за фінансової підтримки Міністерства економіки, інфраструктури, транспорту та технологій Баварії (Німеччина) у Баварії проводиться в рамках кваліфікаційної програми “Bayern – Fit for Partnership” („Баварія готова до партнерства”) семінар-практикум «Біоенергетика. Сучасні технології та обладнання для видобування енергії  з біологічних енергоносіїв на прикладі Баварії”.

Мета семінару-практикуму – ознайомлення зацікавлених керівників та провідних фахівців підприємств різних галузей української економіки, пов’язаних з виникненням органічних відходів у ході виробничих процесів (зокрема сільськогосподарської, харчової, деревообробної, паперово-целюлозної, тваринницької, рослинної галузі тощо), з новітніми передовими технологіями та обладнанням для видобування та переробки біогазу, перетворення його на теплову та електричну енергію, виробництва з органічних відходів паливного матеріалу і т. ін. від провідних баварських виробників, а також встановлення контактів, обмін досвідом та спільне обговорення технічно-інженерних рішень з баварськими колегами в галузі біоенергетики, презентація баварськими виробниками асортименту відповідного обладнання та технологій з метою вивчення потреб українського ринку і зацікавленості у придбанні цієї техніки з боку потенційних українських споживачів та партнерів.

Програма семінару-практикуму у Баварії включає відвідання сучасних підприємств, що застосовують біоенергетичні технології, презентацію та наочну демонстрацію на практиці роботи установок для видобування та переробки біогазу, обладнання для виробництва палива з біовідходів, обладнання для видобування тепла/електрики з альтернативних джерел, а також оглядову екскурсію  Мюнхеном та баварський фольклорний вечір. У програмі також за можливістю будуть враховані побажання щодо відвідання певних фірм та огляду обладнання, висловлені учасниками при заповненні профільної анкети-заявки.

Програмою також передбачено:

 • послуги з оформлення виїзду за кордон (у разі необхідності);
 • прямий авіапереліт Київ-Мюнхен-Київ;
 • організацію ділових зустрічей та відвідувань у Баварії за тематикою семінару;
 • проживання у готелях ****/*** у Мюнхені та інших містах Баварії згідно програми (6 днів, 5 ночей, одномісне розміщення);
 • триразове харчування;
 • медичне страхування на період перебування у Німеччині;
 • перекладацькі послуги у рамках ділової програми;
 • транспортне обслуговування у Німеччині (за групою закріплено комфортабельний автобус);
 • супроводження групи німецькомовним представником ТПП України;
 • супроводження групи представником компанії TUM-Tech GmbH
 • комплект інформаційних матеріалів згідно програми семінару-практикуму;
 • отримання сертифікату про проходження кваліфікаційної програми від Міністерства економіки, інфраструктури, транспорту та технологій Баварії.

 

До участі у заході запрошуються: керівники та провідні фахівці українських комунальних та приватних підприємств, на яких у ході виробничого процесу виникають біологічні відходи (наприклад, деревообробні підприємства, паперові та целюлозні фабрики, ферми з вирощування великої рогатої худоби, птахоферми, свинокомплекси, цукрові заводи, підприємства харчової галузі, спиртові заводи, сільськогосподарські підприємства, підприємства з переробки органічних відходів тощо), зацікавлені у видобуванні та подальшому використанні біогазу як альтернативного джерела енергії, виробництві з органічних відходів паливних брикетів/пелет,  видобуванні теплової енергії за рахунок спалення таких відходів у спеціальних установках, а також представники комунального господарства, регіональних адміністрацій та інших організацій, зацікавлених в ознайомленні та можливому придбанні згаданого обладнання і технологій.

Фінансово-організаційні умови: значна частина витрат на участь у програмі семінару-практикуму покривається баварською стороною,  таким чином вартість участі для самого учасника складає 180 євро (сплачується після підтвердження кандидатури баварською стороною). Самостійно оплачуються також авіапереліт та оформлення виїзних документів (у разі потреби). Виліт української делегації до Мюнхена планується 22 жовтня (неділя) рейсом а/к Lufthansa LH 2545 о 16.40 з а/п Бориспіль (прибуття до Мюнхена о 18.00), виліт з Мюнхена до Києва – 27 жовтня (п’ятниця)  рейсом LH 2546 о 19.10 (прибуття до Києва о 22.20). Орієнтовна вартість авіаперельоту за умови своєчасного бронювання складає 420 – 450 $ США. З приводу бронювання та придбання авіаквитків просимо звертатися до туристичної компанії «Київський Супутник» (контактна особа – Людмила Левчук, тел. (044) 531 91 30. моб. 097 493 67 70, E-Mail: avia@sputnik.kiev.ua). Офіційна програма заходу починається у понеділок, 23 жовтня, о 9.00 і закінчується у п’ятницю, 27 жовтня, о 16.00. Часткова участь у програмі, запізнення та ранній від’їзд не допускаються.

У разі зацікавленості в участі у згаданому семінарі-практикумі прохання не пізніше 5 жовтня  2017 р. заповнити і надіслати профільну анкету-заявку учасника  – Баварія_BIOGAS-BIOMASSE-FRAGEBOGEN-U та копію 1-ї сторінки закордонного паспорту на електронну пошту:e-mail: ved3@uspp.org.ua а також на адресу ІФООПРО – office@ifoopro.if.ua

Просимо взяти до уваги, що баварська сторона як співорганізатор проекту, що бере на себе основну частину витрат, залишає за собою право остаточного відбору та запрошення учасників на підставі заповненої профільної анкети-заявки з урахуванням перспектив подальшого ділового співробітництва.

Контакти для зворотного зв’язку та надсилання заявок на участь: тел. (044) 536 96 42, e-mail: ved3@uspp.org.ua. Контактна особа: Куцева Світлана Геннадіївна а також на адресу ІФООПРО – office@ifoopro.if.ua