Увага! Діловий візит представників українських будівельних компаній до Австрії (м. Відень)

Шановні члени організації ІФООПРО!
Інформуємо, що у період 16.05-19.05.2017 р. в рамках проекту Європейської комісії “East-Invest 2”, покликаного сприяти економічному розвитку країн Східної Європи, ТПП України спільно з Федеральною палатою Економіки Австрії організує діловий візит представників українських будівельних компаній до Австрії (м. Відень).
Діловий візит відбудеться у форматі “Road Show”, його програма включатиме участь у міжнародній конференції “FUTURE OF BUILDING” (17 травня), на якій будуть висвітлені новітні тенденції, інновативні рішення та останні сучасні розробки у сфері будівництва та інфраструктури, а також відбудуться індивідуальні переговори між зацікавленими потенційними партнерами з понад 40 країн світу у форматі В2В.
Основні тематичні напрямки конференції:
-інженерно-проектувальні, планувальні та будівельні послуги
– будівництво
– будівельні матеріали, елементи та збірні конструкції
-поновлювальні види енергії/системи кондиціонування повітря
– бізнес-агенції/кластери та асоціації/громадські організації та їх вплив на будівельну сферу
Крім участі у конференції, 18 травня у рамках програми для української делегації буде організовано відвідання низки провідних австрійських будівельних компаній.
Звертаємо Вашу увагу, що з коштів проекту покривається значна частина витрат на участь у програмі візиту, зокрема на проживання та харчування учасників в Австрії у рамках програми, організацію зустрічей, відвідувань, переговорів, внутрішні трасфери.
Таким чином, вартість участі у програмі для самого учасника складає 220 доларів США, самостійно оплачується авіапереліт та оформлення Шенгенської візи (у разі потреби).
Основні вимоги до учасників:володіння англійською (базовий рівень), належність до будівельної галузі.
 
У разі зацікавленості, просимо, не пізніше 11 травня 2017 року зареєструватись для участі, надіславши заповнену анкету, що додається Австрія_Анкета учасника на поштову адресу e-mail: ved3@uspp.org.ua а також відправити на е-mail ІФООПРО – office@ifoopro.if.ua.
Програма заходу – Австрія_програма (2)