Увага! Бізнес-місія до США!

Шановні члени ІФООПРО!

Інформуємо Вас про те, що 11-13 жовтня 2017 року Центр підтримки експорту при УСПП за підтримки та сприяння Food Marketing Institute (провідна бізнес асоціація в США, що об’єднує понад 40 000 роздрібних мереж, супермаркетів, дистриб’юторів та міжнародних компаній-виробників) та Посольства України у Вашингтоні ініціює візит бізнес-місії українських виробників до США з метою налагодження ділових зв’язків з байерами торгово-роздрібних мереж, дистриб’юторами та керівництвом профільних асоціацій США.
У рамках ініціативи виробники запрошуються до участі у FMI Private Brands DCSummit, Офіційної вечері у Посольстві України у Вашингтоні, В2В зустрічах з етнічними дистриб’юторами США і Канади, а також організованому візиті українських виробників до мереж – Whole Foods, Harris Teeter, Safeway, Shoppers тощо.
13-14 жовтня 2016 року офіційна вечеря відбулася у стінах Посольства Канади в США за підтримки та участі FMI і провідних супермаркетів США. Позитивний досвід стимулював організацію аналогічного заходу у стінах Посольства України у Вашингтоні 11-13 жовтня 2017 року. До відома, у заходах FMI щороку беруть участь представники таких роздрібних мереж, як «Wegmans», «HEB», «Kroger», «Safeway» та «Meijer», а також міжнародних компаній- виробників – Coca-Cola, Pepsi, Mondelez, Hershey, Post, General Mills, Kellogg’s, Campbell’s.
Бізнес-місія покликана відкрити українським виробникам можливість:
– Установити діалог з топ-менеджментом роздрібних мереж і представниками дистриб’юторських компаній США та Канади
– Налагодити партнерські стосунки з провідною бізнес-асоціацією в США, що об’єднує понад 40 000 роздрібних мереж, дистриб’юторів та міжнародних компаній
– Розпочати ефективну взаємодію з керівництвом Посольства України в США з метою просування експорту
– Установити знайомство та випрацювати алгоритм співпраці з провідними дистриб’юторами та мережами в США
У рамках додаткової програми по запиту виробників передбачені В2В візити до Чикаго, Нью-Йорку, Маямі та Торонто.
З питань участі у заході просимо звертатися за контактами Виконавчої дирекції ІФООПРО (050)6117580 та Центру підтримки експорту при УСПП +38 044 272-02-46, +38 066 428-73-69, info@uspp-export.com