Управління Держпраці уклало договір про співпрацю з ІФООПРО

Управління Держпраці уклало договір про співпрацю з ІФООПРО

Управління Держпраці уклало договір про співпрацю з Івано-Франківською обласною організацією підприємців, роботодавців та орендарів (ІФООПРО).

Документ передбачає, що структури обмінюватимуться досвідом між собою та проводитимуть спільну роз’яснювальну роботу. Посадовці пояснюють, що вже підписали чимало таких угод з профспілками, офіційним фондом і навіть з податковою. Основна мета їхньої роботи – не штрафувати, а попереджати порушників, тому намагаються комунікувати з якомога більшою кількістю організацій.

Начальник управління Держпраці Ігор Розсипайло каже: “На сьогодні передбачено великі санкції за порушення трудового законодавства. І ми передовсім беремо на себе зобов’язання і проводимо роз’яснювальну роботу серед суб’єктів господарювання”.

Самі ж роботодавці вважають, що документ дасть змогу забезпечити діалог на високому рівні, мовляв, буде корисно, якщо вони отримуватимуть інформацію про те, що відбувається в трудовому законодавстві і з перших вуст, адже далеко не всі розуміють його сповна. Також роботодавці хочуть, щоб їм повідомляли про перевірки та інші заходи управління Держпраці.

“Просимо нас долучати, щоб наші 70 учасників спілки могли почути, що готують і як, тобто до настання перевірки, щоб людина мала змогу виправити свої помилки. Цією угодою ми представляємо міжгалузеву роботодавчу форму”, – каже голова ІФООПРО Роман Стефанишин.

За рік існування до ІФООПРО долучилося близько 70 членів, загалом вони забезпечують роботу на своїх підприємствах понад 2 тисяч працівників.

Джерело: http://www.galychyna.if.ua