Участь Виконавчої дирекції ІФООПРО у проведенні наради Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області

Сьогодні, 07 червня 2016 року в приміщенні Обласної Державної лікарні ветеринарної медицини, що знаходиться за адресою: Тисменицький район, с.Підлужжя, вул. Шевченка,3 відбулася нарада Головного управління Державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів (Держпродспоживслужба) в Івано-Франківській області.
Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів (Держпродспоживслужба) офіційно розпочала роботу і приступила до виконання функцій, покладених на неї урядовою постановою № 667 від 2 вересня 2015 року «Про затвердження Положення про Державну службу України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів». Старт роботі Держпродспоживслужби дало розпорядження «Питання Державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів», яке Кабінет Міністрів прийняв 6 квітня 2016 року.
Активну участь у проведенні наради прийняла Виконавча дирекція ІФООПРО, а саме Виконавчий директор – Малий Володимир Миколайович виступив перед аудиторією та розповів про перші досягнення ІФООПРО та перспективи співпраці. Окреслені питання та проблеми щодо задоволення потреб підприємців в умовах сучасного ринку, наголошено на користі нашої організації для представників малого та середнього бізнесу області, бо на нашу думку, основним завдання Держпродспоживслужби – не покарати підприємця, а допомогти йому перейти на європейські принципи роботи, які дозволять виробляти дійсно безпечну та якісну продукцію.