Участь в засіданні робочої групи, яка діє при Громадській раді Міністерства внутрішніх справ України

01 лютого, в прикарпатській поліції відбулися збори новоствореної робочої групи, яка діє при Громадській раді Міністерства внутрішніх справ України.

В засіданні Громадської ради прийняли участь Голова Ради ІФООПРО – Роман Стефанишин та голова Громадського Комітету ттранспортної безпеки у Івано-Франківській області – Сергій Чирва.

На перше у цьому році засідання прибуло понад 20 членів групи. Збори відбулися під головуванням Богдана Боровича, голови Всеукраїнського братства ОУН УПА та обраного секретаря – Михайла Присяжнюка.

Основними питаннями було обговорення напрямків діяльності робочої групи та закріплення відповідальних за конкретними правоохоронними відомствами, які входять до структури МВС. А це, зокрема, підрозділи Державної служби з надзвичайних ситуацій, Державної міграційної служби, Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру, Регіонального сервісного центру в Івано-Франківській області, Національної поліції (ГУНП) та територіальних підрозділів НПУ, а також Національної гвардії та Прикордонного загону.

Під час засідання обговорили нормативно-правову базу діяльності групи та розглянули звернення від деяких громадських організацій щодо зарахування їх представників до членства у вказаній робочій групі. Про що вирішено подати клопотання на розгляд до Громадської ради МВС.

Також обговорили шляхи співпраці групи із керівниками вказаних правоохоронних органів структури МВС для подальшої взаємодії.

Крім того, висунули ряд питань до обговорення групою на наступних зборах.

bigg-2-84167-1517581218