Участь представника Виконавчої дирекції ІФООПРО у форумі «Новий економічний пояс – Великий Шовковий Шлях»

24 травня ц.р. у рамках заходів Ради експортерів та інвесторів при МЗС України спільно з Громадською організацією «Silk Link» за участі понад 150 представників органів державної влади, іноземних дипломатів та представників бізнесу було проведено презентацію Ukrainian «Silk Road» Summit, який запланований на вересень цього року.

«Великий Шовковий Шлях – це ще одна можливість бізнесу, в тому числі франківського, для розвитку, – ділиться своїми думками учасник заходу, менеджер івано-франківської обласної організації підприємців, роботодавців та орендарів Юрій Стефанишин, – власне, сама презентація Шовкового шляху відбулась у рамках заходів Ради експортерів та інвесторів при МЗС України. Це міжнародний торгово-економічний проект, де Україна відіграє ключову роль, як партнер».

За словами Юрія Романовича, «Івано-франківським підприємцям варто звернути увагу на цей майбутній форум «Новий економічний пояс – Великий Шовковий Шлях”»: «Особливо цікавою може бути участь наших місцевих виробників, які шукають нові закордонні ринки збуту та залучення іноземних інвестицій».

Під час скайп-конференції керівники Посольств України в Китаї, Азербайджані, Грузії та Казахстані ознайомили учасників заходу із можливостями для українського бізнесу щодо взаємодії з потенційними діловими партнерами країн акредитації в рамках реалізації проектів ініціативи «Нового економічного поясу – Великого шовкового шляху» – повідомляє прес-служба МЗС України.