У Івано-Франківську відбувся семінар “Нові ліцензійні умови провадження медичної практики”

02 грудня 2016 року з ініціативи ІФООПРО проведено семінар-практикум “Нові ліцензійні умови провадження медичної практики”. Захід організовано та проведено для представників приватної медицини Івано-Франківської області.
Керуючий партнер та партнер юридичної компанії “Медконсалтинг”Антоніна Нижник і Юлія Марченко ознайомили присутніх з усіма впровадженими змінами до ліцензійних умов від 2 березня 2016 року та обговорили питання про перевірки, які здійснює МОЗ.
Для кращого розуміння усіх затверджених законодавчих змін спікери як приклад навели систему функціонування уявного медичного кабінету і покроково розповіли про обов’язки ліцензіата, починаючи від наявності у таких закладах пандусів, правильних найменувань закладу, кутка споживача і закінчуючи детальним аналізом роботи персоналу та ведення облікової документації.
Загалом робота заходу вибудувалась в формі активного діалогу між її учасниками та спікерами.
Як зазначає виконавчий директор ІФООПРО Володимир Малий, сьогоднішній семінар є продовженням роботи, яку організація здійснювала протягом цього півріччя.
Нагадаємо, Івано-Франківська обласна організація підприємців, роботодавців і орендарів зініціювала і провела цілу низку заходів для усунення усіх неточностей та прогалин у до ліцензійних умов провадження господарської діяльності з медичної практики.

Джерело: www.briz.if.ua