Цікава інформація для підприємців від ПриватБанку

Два тижні тому “Приватбанк” запустив “Сервіс вигідних вкладень”, який дозволяє клієнтам банку давати в кредит свої гроші позичальникам безпосередньо. На цьому зупинятися в компанії не мають наміру, і вже незабаром можливості цього сервісу будуть розширені.
Фактично, в “Приватбанку” хочуть реалізувати аналог Kickstarter в Україні. При цьому клієнти банку зможуть самостійно вибирати, в які проекти інвестувати свої гроші. Таким чином, можна буде власними засобами підтримати відкриття перукарні на своїй вулиці і інвестувати в розширення площі найближчої кав’ярні.
У рамках оновленого сервісу маленькі діючі приватні підприємства (ресторани, пекарні, шевські майстерні, фото-студії, магазини одягу та ін.) зможуть виставляти на майданчику заявки на отримання фінансування в сумі до 300 тис. грн Заявки можуть містити не лише опис підприємства, але і бонуси, знижки і іншу лояльність для майбутніх інвесторів. У заявки буде два місяці для того, щоб зібрати інвестиції в заявленому об’ємі.
Після закінчення раунду інвестицій засобу, у формі платної позики, будуть передані від інвесторів власникові підприємства. Додатково такі вкладення будуть застраховані страховою компанією, яка застерігає інвесторів від ризику неповернення засобів. Крім того, усі планові платежі позичальника будуть рефінансовані банком, у разі порушення графіку. Так що інвесторові потрібно вибирати об’єкт інвестицій не по ризиковій вкладення, а по тому, що йому більше до душі – стейки, булки або сукні.
Така механіка дозволить забезпечити дуже недороге, для сьогоднішнього дня, фінансування і дасть можливість інвесторам заробляти ще більше. У “Приватбанку” планують видавати кредити на своєму майданчику для бізнесу під 2,4-2,5 % в місяць.
Відмінність майданчика “Приватбанку” від Kickstarter полягатиме в тому, що, буде зроблений менше акцент на стартапи – тут будуть представлені підприємці з більше традиційних секторів економіки.
Запуск оновленого “Сервісу вигідних вкладень” з можливістю інвестувати кошти в розвиток українського бізнесу повинен відбутися в найближчі декілька тижнів. Передбачається, що перші з нових фінансових партнерів з’являться вже в травні цього року. У “Приватбанку” сподіваються притягнути до співпраці у рамках цього проекту і інші українські банки і фінансові компанії.
Джерело: Facebook