Шановні члени організації ІФООПРО та майбутні претенденти до вступу в нашу організацію!

Запрошуємо представників підприємств та компаній харчової галузі України відвідати міжнародну виставку “SIAL 2016”, яка відбудеться в м. Парижі з 16 по 20 жовтня 2016 р.
SIAL PARIS – одна з найпопулярніших та найбільших виставок харчової галузі у Європі, яка відбувається раз у 2 роки. У 2014 році у виставці взяли участь 6500 експонентів з
104 країн, відвідали виставку більше ніж 160 тис. професіоналів, серед яких 71% іноземні відвідувачі із 194 країн світу.
Участь у роботі виставки, презентаціях, проведення переговорів з ключовими гравцями харчового ринку відкриває широкі можливості українським виробникам налагодити прямі контакти, розширити ринки збуту в країни Європи, Азії, Африки, Близького Сходу та Америки.
Виставка включає наступні тематичні розділи: м’ясо та м’ясопродукти; молочні продукти; делікатеси; консерви; консервовані та заморожені продукти; морепродукти; безалкогольні та алкогольні напої; бакалійні продукти; кондитерські вироби; органічні продукти, харчові інгредієнти; готові страви; обладнання та технології для харчової та переробної промисловості тощо.
Запрошуємо представників підприємств та компанії галузі до участі у колективному візиті. Пропонується два варіанта участі:
1. З 15 по 19 жовтня п.р. АВІА Київ-Париж-Київ. Вартість еквівалент 867 євро при двомісному, або 965 євро при одномісному проживанні з сніданками та включає: авіапереліт, готел, усі трансфери за програмою, вхідні квитки на виставку, мед.страховку.

2. З 13 по 21 жовтня п.р АВТОБУС Київ-Краков-Ганновер-Париж-Лейпциг-

Варшава-Київ. Вартість 660 євро при двомісному, або 825 євро при одномісному проживанні з сніданками і включає переїзд за маршрутом, проживання у готелях по маршруту, екскурсії по Кракову та Лейпцигу, участь в усіх заходах у Парижі. У Кракові та Лейпцигу будуть організовані ділові зустрічі та переговори у ТПП цих міст.

З 16 по 18 жовтня у Парижі програма спільна для обох варіантів участі. За бажанням учасникам буде запропонована додаткова програма у Парижі. Варіанти програми додаються.
В разі зацікавленості, просимо підтвердити участь, надіславши заповнену анкету, що додається.
Контактна інформація: тел. 0(44) 270-68-25, 536-96-42, тел./факс 0(44) 278-29-81, E-mail: ved3@uspp.org.ua , vpved@uspp.org.ua .
Контактні особи: Куцева Світлана Геннадіївна, Блавдзевич Олександра Юріївна.
Копію заповненої анкети просимо надіслати на електронну адресу ІФООПРО – office@ifoopro.if.ua

Додатки: Анкета – на 1 арк. та програми – 2 арк.

Program SIAL 2016_BUS

Program SIAL 2016_АVIA

анкета Париж