Шановні члени ІФООПРО! Запрошуємо взяти участь в українсько-канадському бізнес-форумі!

Шановні колеги!

          Інформуємо Вас, що орієнтовно на 19-24 червня 2016 року планується організувати візит делегації Українського союзу промисловців і підприємців (УСПП) до Канади.

Як передбачається, програма візиту включатиме участь в українсько-канадському бізнес-форумі; зустріч з керівництвом та підприємствами-членами Асоціації виробників та експортерів Канади, що є провідною бізнес-організацією Канади і охоплює близько 100 тисяч підприємств різних сфер діяльності. Крім того, можливе включення до програми відвідання виставкових заходів, що відбуватимуться в цей час в Канаді, а також індивідуальних зустрічей з канадським підприємствами та органами влади, організованими на запит українських учасників делегації.

Мета візиту – розкрити нові можливості економічної співпраці між Україною та Канадою, що відкриваються в рамках Угоди про вільну торгівлю між двома країнами.

Запрошуємо Вас та представників взяти участь у візиті до Канади в складі бізнес-делегації УСПП і просимо попередньо підтвердити свою зацікавленість не пізніше 10 травня 2016 року, надіславши заповнену анкету, що додається.

Запрошення Канада 2016

Контактна інформація: тел. 0(44) 536-96-42, т./факс 0(44) 278-29-81,                  E-mail: ved3@uspp.org.ua

Контактні особи: Куцева Світлана Геннадіївна.