Шановні члени ІФООПРО! Пропонуємо Вам взяти участь в українсько-іранському бізнес-форумі !

Інформуємо, що Торгово-промислова палата України спільно з Українським союзом промисловців і підприємців (УСПП) здійснює підготовку до виїзду делегації представників ділових кіл України до Ірану з 28 травня по 02 червня 2016 року для участі в українсько-іранському бізнес-форумі та проведенні чергового засідання Українсько-Іранської ділової ради (УІДР).

Спільно з іранськими партнерами наразі триває розробка ділової програми перебування у відповідності до пропозицій українських учасників щодо експортно-імпортних інтересів, зацікавленості у виробничій кооперації, здійсненні інвестиційних проектів (анкета учасника додається).

          Довідково: сфери співробітництва з Іраном:

експорт с/г продукції (зернові, жири та олія тваринного та рослинного походження), мінерального палива, нафти і продуктів її перегонки, ядерних реакторів, чорних металів та виробів з чорних металів, електричних машин, засобів наземного транспорту, гірничо-шахтного обладнання, пасажирських та вантажних вагонів та залізничних локомотивів, солі, сірки, каміння, приладів та апаратів оптичних, фотографічних, літальних апаратів, харчових продуктів (молоко та молочні продукти, яйця птиці), а також медбудівництво, електрифікація залізничних доріг, літакобудування, співробітництво в медичній сфері та освіті. 

– імпорт їстівних плодів та горіхів, фармацевтичної продукції, продуктів переробки овочів, руд, шлаків, золи, скла та виробів зі скла, пластмаси, полімерних матеріалів.

  Планується переліт рейсами авіакомпанії «МАУ» за маршрутом Київ-Тегеран-Київ, проживання в готелі 4* (одномісні номери).

ТПП України забезпечує участь в українсько-іранському бізнес-форумі, відвіданні виставки InterAgro та українського павільйону, візити до Міністерств та підприємств, індивідуальні переговори з потенційними партнерами, послуги перекладачів, трансфери, транспортне обслуговування, страхування, оформлення віз.

Вартість поїздки та участь в діловій програмі складає 1910 доларів США (в разі одномісного розміщення) та 1495 доларів США (при двомісному розміщенні). Кошти перераховуються в гривнях згідно курсу МВБ. Додатково сплачується вартість бізнесової візи 65 євро (готівкою).

У зв’язку з проведенням в кінці травня п.р. в м. Тегерані глобальних масштабних заходів та гострим дефіцитом вільних номерів в готелях, просимо в разі зацікавленості у найкоротший термін підтвердити участь у згаданому заході і надіслати електронною поштою: реєстраційну анкету (українською та англійською мовами у форматі Word), копію перших сторінок закордонного та внутрішнього паспортів, свідоцтво компанії про реєстрацію платника податків на додану вартість і код ЄДРПОУ та ідентифікаційний код учасника місії на електронну адресу – ved3@uspp.org.ua .

Оригінали документів для оформлення іранської візи, які необхідно передати до ТПП України, Департаменту міжнародного співробітництва за адресою: вул. Велика Житомирська, 33, к. 313 не пізніше 11 травня п.р.:

  • дійсний закордонний паспорт з терміном дії не менш ніж 6 міс. з дати повернення з Ірану та електронну версію його першої сторінки
  • візову анкету, заповнену тільки англійською мовою, з особистим підписом у двох примірниках;
  • електронну версію першої сторінки внутрішнього паспорту;
  • 2 кольорових фотокартки 4х6 см. без кутів, без окулярів;
  • довідку з місця роботи із зазначенням посади, робочого стажу, посадового окладу, збереженням робочого місця на період відрядження – оригінал на бланку українською мовою з мокрою печаткою;
  • 65 євро готівкою – вартість бізнесової візи
  • 30 євро готівкою – візова підтримка

Програма перебування делегації буде надіслана після узгодження сторонами.

За консультаціями і довідками  звертатися за телефоном: 044 536 96 42

Зразок візової анкети можна отримати на сайті Посольства ІРІ: http://kiev.mfa.ir/index.aspx?fkeyid=&siteid=403&pageid=26032

Реєстраційна форма