Продовжується підготовка до акції «Купуємо івано-франківське – даємо роботу івано-франківцям»

Продовжується підготовка до щорічної традиційної акції «Купуємо івано-франківське – даємо роботу івано-франківцям», яка відбудеться 28 квітня 2016 року на площі Ринок в місті Івано-Франківську.

Метою акції є популяризація продукції місцевих виробників.

В ході акції здійснюватиметься наочна презентація продукції промислових підприємств нашого міста в широкому асортименті.

Мешканці та гості Івано-Франківська матимуть змогу більш детально ознайомитися з напрямками виробничої діяльності промислового комплексу, презентація, промоція можливостей підприємств у форматі виставки – продажу продукції в асортименті, а також забезпечення самих івано-франківців якісною та доступною продукцією підприємств харчової галузі за цінами виробника.

Відмінністю цьогорічної акції є участь в ній, крім підприємств харчової галузі, підприємств інших галузей, зокрема, машинобудівної, легкої, хімічної, поліграфічної промисловості.

До участі запрошуються промислові підприємства, підприємці та мешканці міста Івано-Франківська.

Всім зацікавленим пропонуємо подати свої пропозиції щодо організації та участі в акції у відділ промисловості та розвитку підприємництва за тел. 55-19-12, 55-19-55, а також за електронною адресою  prom2@mvk.if.ua.

За інформацією Відділу промисловості та розвитку підприємництва Івано-Франківського МВК