Оновлено форму звіту про використання коштів, виданих на відрядження

Міністерство фінансів наказом від 10.03.2016 р. № 350 «Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 28 вересня 2015 року № 841», який набрав чинності 19 квітня  2016 року, виклало в новій редакції форму Звіту про використання коштів, виданих на відрядження або під звіт.
Отже, починаючи з 19 квітня 2016 року працівникам необхідно звітувати за новою формою про використані кошти під час відрядження. Оновлена форма Звіту не містить суттєвих змін. Зокрема, у цій формі уточнено розрахунок суми податку у разі несвоєчасного повернення підзвітних сум. Ставка податку на доходи фізичних осіб, яка діятиме на момент складання звіту, підзвітною особою вписується самостійно.

Нагадаємо, що Звіт подається до закінчення п’ятого банківського дня, що настає за днем, в якому платник податку завершує таке відрядження або завершує виконання окремої цивільно-правової дії за дорученням та за рахунок податкового агента – платника податку, який надав кошти під звіт.

Звіт складається платником податків-підзвітною особою, який отримав такі кошти на підприємствах усіх організаційно-правових форм або у самозайнятої особи.

За матеріалами Головного управління ДФС області