Запрошуємо членів ІФООПРО взяти участь у Міжнародній виставці продуктів харчування, напоїв, обладнання для готельно-ресторанного бізнесу та кулінарії «Gulfood 2018»!

Український союз промисловців і підприємців (УСПП) спільно з Центром підтримки експорту Київської ТПП запрошують зацікавлені компанії взяти  участь у візиті до м.Дубай, ОАЕ у  складі бізнес делегації  з 17 – 21 лютого 2018 року для  відвідування найбільшої Міжнародній виставки продуктів харчування, напоїв, обладнання для готельно-ресторанного бізнесу та кулінарії «Gulfood 2018».

Gulfood 2018 є головною виставкою продуктів харчування на Близькому Сході, яку відвідує понад 80 000 підприємців із 170 країн світу. Найбільша кількість відвідувачів з країн Африки, Близького Сходу та Азії, що робить Gulfood 2018 перспективним заходом для українських виробників харчової продукції.

Під час візиту відбудеться відвідування виставки Gulfood 2018, Gulfood брифінг в Дубайській Торгово-промисловій палаті та заплановано спільно з Посольством України в ОАЕ проведення бізнес – сніданку та В2В зустрічі за участю ділових кіл ОАЕ.

Загальна вартість участі у програмі візиту для 1-го представника складає еквівалент 1460,00 дол. США. До вартості входить: розміщення інформації про компанію у каталозі експозиції України в форматі А4 для розповсюдження серед відвідувачів виставки; переліт Київ-Дубай-Київ; проживання у готелі 4 ночі (одномісний номер); трансфери аеропорт-готель-аеропорт; трансфери готель-виставка-готель; трансфери згідно програми; вхідні квитки на міжнародну виставку Gulfood 2018 з 18 по 21 лютого 2018 року.  Додатково оплачується вартість візи до ОАЕ у разі необхідності.

Запрошуємо вас та представників вашого піприємства  до участі у програмі візиту та враховуючи обмаль часу для бронювання перельоту/готелю, просимо у стислий термін до 15.01.2018 надіслати електронною поштою заповнену заявку (додається).

 

Анкета -заявка

Контакти: тел. 5369642, e-mail: ved3@uspp.org.ua

 

Додаток: Анкета-заявка – 1 арк.