Корисна інформація – Міжнародний медичний форум

VII Міжнародний Медичний Форум V Ювілейний Міжнародний Медичний Конгрес

VII Міжнародний Медичний Форум
V Ювілейний Міжнародний Медичний Конгрес
19-21 квітня 2016 року - важливі дати в розкладі успішного фахівця охорони здоров'я, адже саме в ці дні у ВЦ «КиївЕкспоПлаза» відбудеться VII Міжнародний Медичний Форум «Інновації в медицині - здоров'я нації» - головна подія галузі, міжнародна професійна платформа для обміну досвідом та підвищення кваліфікації, об'єднуюча потужну науково-практичну програму і найбільші в Україні спеціалізовані виставки останніх досягнень ринку охорони здоров'я.

Високий статус події щорічно підтверджують повні зали професійних відвідувачів, постійно зростаюча аудиторія провідних вітчизняних та іноземних доповідачів, кількість і географія експонентів, масштабна експозиція, організаторський склад і офіційна підтримка.

За час роботи Форуму, подію відвідали 62 000 фахівців охорони здоров'я з України, країн СНД і далекого зарубіжжя, відбулося 350 науково практичних заходів, доповідачами виступили більше 2500 експертів охорони здоров'я.

Організатори Форуму - Національна академія медичних наук України, Національна медична академія післядипломної освіти імені П. Л. Шупика, Компанія LMT.
Подія відбудеться за підтримки Президента України та під патронатом Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров'я.
Офіційна підтримка - Кабінету Міністрів України, Міністерства охорони здоров'я України, Державної служби України з лікарських засобів, Київської міської державної адміністрації.
За сприяння - медичних асоціацій, громадських об'єднань, вищих навчальних медичних закладів, соціальних фондів України та зарубіжжя.
Експозиційна частина Форуму буде представлена більш ніж 300 учасниками - компаніями лідерами ринку охорони здоров'я України та зарубіжжя.

Міжнародна виставка охорони здоров'я MEDICA EXPO - повний спектр обладнання, техніки, інструментарію, виробів медичного призначення вітчизняного та зарубіжного виробництва.

MED Radiology - конвенціональна рентгенодіагностика, рентгенівська комп'ютерна томографія, магнітно-резонансна томографія, ультразвукова діагностика, ядерна медицина, променева терапія, радіаційна безпека
MEDLab - комплексне забезпечення медичних лабораторій
MEDTech - медична техніка та обладнання для амбулаторного та стаціонарного лікування та діагностики
MEDSolutions - комплексні рішення для закладів охорони здоров'я: проектування, інжиніринг, автоматизація, телекомунікаційні та інформаційні технології в медицині
MEDRehab Physio - обладнання та технології для фізіотерапії та медичної реабілітації
MED CleanTech - чисті приміщення, клінінг, спецодяг та засоби індивідуального захисту
MEDInnovation - інноваційні розробки та перспективні проекти науково-дослідних установ медичного профілю і медичних ВУЗів
MEDDent - обладнання, матеріали та технології в галузі стоматології
HEALTH BEAUTY - професійне обладнання, матеріали та сучасні технології для естетичної медицини, пластичної хірургії. Напрямок anti-aging
Міжнародна фармацевтична виставка PHARMA EXPO - лікарські препарати, парафармацевтична продукція, товари медичного призначення, лікувальна косметика, комплексне оснащення аптек, послуги для фармацевтичного ринку.
Завдяки інтегрованому підходу, Форум на три дні стане майданчиком для презентацій інноваційних технологій для всіх галузей медицини. Фахівці зможуть побачити обладнання та техніку в дії, отримати консультації експертів, оцінити переваги та вибрати для себе кращі пропозиції.
Діловий пакет пропозицій Business Point і Buyers Program дозволить планувати бізнес-зустрічі, обговорити майбутні спільні проекти, укласти договори про закупівлю, постачання обладнання, витратних матеріалів та інших товарів.
Паралельно з Міжнародним Медичним Форумом відбудеться V Ювілейна Міжнародна виставка медичного туризму, SPA & Wellness - Healthcare Travel Expo - перша в Україні виставка, орієнтована на практику надання високоякісних медичних та оздоровчих послуг на території України та за її межами. В рамках виставки будуть представлені національні експозиції, провідні клініки, медичні та реабілітаційні центри, санаторно-курортні установи, SPA & Wellness курорти України, Польщі, Угорщини, Болгарії, Ізраїлю, Словаччини, Словенії, Туреччини, Південної Кореї, Малайзії, Румунії та багатьох інших країн.

Вхід на Форум / Конгрес - вільний, за умови попередньої реєстрації (перейти на сайт) http://medforum.in.ua/zakazat-priglasitelnyy-0#overlay-context=skachat-priglasitelnyy

19-21 квітня 2016 року в ВЦ «КиївЕкспоПлаза»
Україна, м Київ, вул. Салютна, 2-Б, метро «Нивки»

Додаткова інформація
З питань участі у виставках:
Тел.: +380 (44) 206-10-16, 206-10-98
E-mail: med@lmt.kiev.ua, pharm@lmt.kiev.ua
З питань участі у Конгресі:
Тел.: +380 (44) 206-10-99
E-mail: congress@medforum.in.ua
www.medforum.in.ua

Напишіть відгук