Хто в Івано-Франківську у 2016 році не платитиме за оренду землі?

Міськрада нещодавно оприлюднила рішення, яким встановила пільги для окремих категорій підприємств, установ та організацій на 2016 рік.
Отже, міська рада у поточному році звільнила від сплати земельного податку в розмірі 100 відсотків:

  1. Культурно-просвітницькі, правозахисні благодійні громадські організації, які включені в реєстр неприбуткових установ та організацій.
  2. Підприємства, засновниками яких є органи місцевого самоврядування міста Івано-Франківська, за умови, що частка комунальної власності в них становить 100 відсотків.
  1. Органи державної влади та органи місцевого самоврядування, органи прокуратури, органи Міністерства внутрішніх справ, органи Державної служби з надзвичайних ситуацій, органи Служби безпеки України, військові формування, утворені відповідно до законів України, Збройні Сили України, які повністю утримуються за рахунок коштів державного або місцевих бюджетів.
    Ці органи, «які повністю утримуються за рахунок коштів державного або місцевих бюджетів», мають право виступати замовниками будівництва. І дуже часто такими і стають Смайлик «smile»
  1. Громадські організації фізкультурно-спортивної спрямованості, які є неприбутковими та дитячо-юнацькі спортивні школи за земельні ділянки, які перебувають у них в користуванні та на яких розміщені спортивні споруди, що використовуються для навчально-тренувального процесу.
  1. Платників плати за землю для обслуговування ботанічних садів, дендрологічних парків, парків та скверів комунальної власності.
  1. Об’єднання співвласників багатоквартирних будинків, житлово-будівельні кооперативи, обслуговуючі кооперативи відповідно до наявних правовстановлюючих документів на землю.

Також Івано-Франківська міськрада надала пільги зі сплати земельного податку в розмірі 50% вищим навчальним закладам І-IV рівня акредитації, незалежно від форми власності, відповідно до наявних правовстановлюючих документів на землю.

Якщо платники податку, яким надано пільги, надають в оренду земельні ділянки, окремі будівлі, споруди або їх частини, податок за такі земельні ділянки та земельні ділянки під такими будівлями (їх частинами) сплачується на загальних підставах з урахуванням прибудинкової території.

Джерело: frankivchany.if.ua