enter-300x300

Звіт із ЄСВ тепер можна сформувати та подати через «Електронний кабінет платника»

Із 01 липня 2016 року для платників ЄСВ розширено функціонал електронного сервісу «Електронний кабінет платника» (cabinet.sfs.gov.ua). Про це інформує прес-служба ДФС. Платники мають можливість підготувати, заповнити й надіслати звіт щодо сум нарахованого ЄСВ за новими формами. Нові можливості кабінету забезпечують повний спектр послуг для суб’єктів спрощеної системи оподаткування (груп 1 та 2) щодо подання звітності. Користуючись[…]

images

Коли звітувати новоствореному підприємству — платнику податку на прибуток?

Новостворене підприємство — платник податку на прибуток це платник податку на прибуток, зареєстрований протягом звітного року. Такі підприємства сплачують податок на прибуток за період діяльності у звітному році на підставі річної декларації (пп.«а» п.137.5 ст.137 Кодексу). Таку декларацію складають за період із дати взяття на облік платником податків до кінця звітного року реєстрації (пп.137.4.2 п.137.4 ст.137[…]

images

Увага! З 1 липня 2016 року змінено декларацію з ПДВ

З 1 липня 2016 року набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 25.05.2016р. №503, яким внесено зміни до податкової звітності з податку на додану вартість, затвердженої наказом Мінфіну від 28.01.2016р. № 21. Зокрема, оновлено редакцію Додатку 2 «Довідка про суму від’ємного значення звітного (податкового) періоду, яке зараховується до складу податкового кредиту наступного звітного (податкового) періоду»[…]

Monthly_M-300x200

Увага!!! Щодо єдиного податку 1-ї та 2-ї груп ФОП

Підприємці – платники єдиного податку 1-ї групи, які у календарному кварталі перевищили обсяг доходу 300 тис. грн., з наступного календарного кварталу за заявою переходять на застосування ставки єдиного податку, визначеної для платників єдиного податку 2-ї або 3-ї групи, або відмовляються від застосування спрощеної системи оподаткування. Такі платники до суми перевищення зобов’язані застосувати ставку єдиного податку[…]